A15 ROUTE CELL

Wędrowanie wzdłuż szlaków turystycznych to doskonały sposób na poznawanie piękna otaczającego nas świata. Zadanie A15 ROUTE CELL realizowane przez uczniów i nauczycieli podczas krótkoterminowych wymian grup uczniów w Warszawie, w Oliwenzie i w Dramlje pozwalało na kształtowanie umiejętności pracy zespołowej podczas pieszych wycieczek. Uczestnicy mobilności posługiwali się mapami, kompasami, stosowali w praktyce różnorodne obliczenia matematyczne, robili zdjęcia kluczowych obiektów na wyznaczonych trasach, docierali do wyznaczonych punktów, a przede wszystkim mieli dobrą zabawę.
Poprzez realizację zadania powstały trzy różnorodne trasy, do których uczniowie mogli dodawać nowe punkty z materiałami audiowizualnymi, pobierać materiały z różnych źródeł, współpracować w poczet stworzenia produktu końcowego, jakim jest „Droga Współpracy”, powstała wśród krajów projektu CELL, których reprezentanci odbyli niezwykłą podróż w zjednoczonej Europie.

ROUTE CELL W DRAMLJE

maj 2018 r.

ROUTE CELL W WARSZAWIE

październik 2018 r.